TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie

O nas

Nasz dom to trochę odzwierciedlenie naszej rodziny. Staraliśmy się oddać w jego charakterze i wystroju naszą pasje życia, chęć do poznawania nowego i otwartość na świat, jednocześnie czując głębokie przywiązanie do tradycji i korzeni. W naszej rodzinie szefową jest oczywiście babcia Magda, wspaniała, mądra, doświadczona osoba, która zawsze ma serce na dłoni i razem z mężem Jurkiem jest naszą ogromną podporą i doradcą.

Piętro niżej znajduje się Marychna i Marta ze swoim mężem Jaśkiem. To pokolenie środka. Póki co, to my ciężko pracujemy by móc spełniać marzenia i realizować plany. Prowadzimy schronisko w Pięciu Stawach, co zajmuje znaczną cześć naszego czasu i serca. Zawsze będziecie tam mile widziani ? Dodatkowo mamy Szkołę Górską 5+, z której usług możecie korzystać, a my je bardzo polecamy. Nasz najmłodszy projekt to wypożyczalnia nart skiturowych Majesty na Kirach, która niedawno zyskała ogromną popularność.

Nasz zespół

Magda

To nasza szefowa 🙂

Marychna i Marta

Odpowiadają za całokształt, usługi dodatkowe i Wasze życzenia specjalne.

Irenka

Odpowiada za rezerwacje, jest z Wami na codzień jako dobry duch naszego domu.

Hanka

Odpowiada za social media, grafikę, jest autorką większości obrazów i plakatów w domu.

Jasiek i Staszek

Zespół techniczny i do zadań specjalnych

Skontaktuj się z nami

Sprawdź cennik i wybierz dogodną formę rezerwacji. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z naszym Domem Krzeptówki 133.

Skontaktuj się
Projekt i realizacja: codium.pl